Kampüs Kart

Kampüs içinde ve dışında avantajlı kart: Kampüs Kart!


Genel Bilgiler

Kampüs Kart, Bankkart’ın tüm fonksiyonlarını taşımakla beraber aynı zamanda üniversite kimlik bilgilerinizi içeren, elektronik cüzdan özelliğindeki banka kartıdır.

Özellikleri

 • Kimlik Fonksiyonu: Kampüs Kart’ınızın ön yüzü üniversitenizin kurumsal kimliğine özel olarak tasarlanmış olup, üzerinde yer alan fotoğrafınız ile birlikte kimlik bilgilerinizi içermektedir. Kampüs içerisinde yer alan geçiş sistemlerinde kartınızı temassız işlem ile okutarak yetkiniz doğrultusunda geçiş sağlayabilirsiniz.
 • Banka Kartı Fonksiyonu: Kampüs Kartınızın banka kartı fonksiyonu ile Bankamız nezdindeki hesabınıza ATM’lerimiz aracılığıyla erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca hesabınızda bakiye bulunması durumunda yurtiçinde ve yurtdışında alışveriş yapabilirsiniz. Bankamızın Bankkart için geliştirdiği alışverişlerde taksit, öteleme ve puan kazanımı özelliklerden faydalanabilir ve dönemsel kampanyalara katılabilirsiniz.
  Kampüs içerisinde yer alan kafe, restoran gibi iş yerlerinde ödemelerinizi Kampüs Kart’ınız aracılığıyla hesabınızdaki bakiyeden rahatlıkla yapabilirsiniz.
 • Elektronik Cüzdan Özelliği: Kampüs Kart, size elektronik cüzdan kullanımının kolaylığını ve güvenirliğini sunmaktadır. Elektronik cüzdan özelliği ile Bankamız nezdindeki hesabınızdan ayrı olarak kartınıza para yükleme imkânı bulunmaktadır.
  Kart üzerine yükleyeceğiniz tutar ile kampüs içerisindeki yemekhanelerde ve çeşitli ödeme noktalarında ödemelerinizi hızlıca temassız olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kart bakiyesini kampüs dışındaki temassız ödeme noktalarında da kullanabileceğinizi unutmayınız.
 • Temassız Alışveriş: Elektronik cüzdan özelliğini kullanarak 750 TL’ye kadar olan ödeme işlemlerinizi temassız ve şifresiz 750 TL üzerindeki işlemlerinizi ise temassız ve şifreli olarak gerçekleştirebileceğinizi unutmayınız.
  Kartınızı temassız ve şifresiz işlemlerde kullanabilmeniz için kartınıza para yüklemeniz gerekmektedir. ATM’lerimiz aracılığıyla, hesabınızdan kartınıza para aktarımı yaparak (Hesaptan Yükleme) veya direkt nakit olarak (Para Yatırarak) kartınıza para yükleyebilirsiniz.
  Kartınızın bakiye yönetimini kolaylaştırmak için kartınıza hesabınızdan ATM’lerimiz aracılığı ile otomatik yükleme talimatı vermenizi öneriyoruz. Bu talimat sayesinde sistemimiz kart bakiyenizi kontrol eder ve tanımlama yaparken belirlediğiniz tutarda tutmaya çalışır.Kart bakiyesine otomatik aktarım, kartınıza bağlı ana hesabınız aracılığı ile yapılır. Dilediğiniz zaman ATM’lerimiz aracılığı ile Kartınıza tanımlı otomatik yükleme talimatını iptal edebilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular için tıklayınız.