Bankkart Kumbara

Ziraat Bankası kartlarını kullanarak Bankkart Lira kazanabilir, anlaşmalı işyerlerinde harcayabilirsiniz.

Genel Bilgiler​

Ziraat Bankası kartlarınız ile kazanacağınız Bankkart Lira'lar artık tek bir yerde birikiyor! Kazanılan Bankkart Lira'larınızı kredi kartınız veya banka kartınız ile kullanabilirsiniz.

Özellikleri

Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak Bankkart Lira kazanabilir, biriken Bankkart Lira'larınızı hem banka kartı hem kredi kartınızla anlaşmalı üye işyerlerinde harcayabilirsiniz.

Bankkart ile Bankkart üye işyerlerinde yaptığınız peşin alışverişlerden bankanın belirlediği oranda standart Bankkart Lira kazanabilirsiniz. Bankkart'ın kredi kartı uygulaması ile Bankkart üye işyerlerinde yaptığınız taksitli alışverişlerden de ilgili işyerinde belirtilen oranda Bankkart Lira kazanabilirsiniz. Bankkart ile KMH limitinden yapılan taksitli işlemlerden Bankkart Lira kazanılamaz. Bankkart Lira kazanımı için gerçekleştirilmesi gereken minimum işlem tutarı 10 TL olmalıdır.

Bireysel kartlarınızla kazanılan Bankkart Lira'larınızı bireysel kartlarınız ile, ticari kartlarınızla kazanılan Bankkart Lira'larınızı ticari kartlarınız ile kullanabilirsiniz.

Bankkart Lira ile ilgili detaylı bilgilerinize Bankkart Mobil, İnternet Şube, Ziraat Mobil, ATM, 0850 258 00 00 Müşteri İletişim Merkezi aracılığı ile veya 4747'ye SMS göndererek (BANKKART LIRA yazıp boşluk bırakılarak kartın son 6 hanesi 4747'ye gönderilmelidir. Örnek: BANKKART LIRA 123456) ulaşabilirsiniz.

Kazanılan Bankkart Lira'larınızı, nakit harici yaptığınız alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Bankkart Lira kazanım oranları üye işyeri anlaşma koşullarına göre farklılık göstermekte olup, Ziraat Bankası Bankkart Lira kazanım oranlarını değiştirme ve/veya kazanımı iptal etme hakkına sahiptir.

Sıkça sorulan sorular için tıklayınız.