Bankkart 360

Bankkart 360 ile Bankacılık ürünlerinizden de Bankkart Lira kazanmaya başlayabilirsiniz!

Bankkart'ın kredi kartı uygulaması ile aylık toplam 1.000 TL harcama yapın, Bankkart 360 özelliğinden aylık toplamda 6 TL Bankkart Lira kazanma fırsatı yakalayın!


Bankacılık Ürünleri

Ürün Kazanım Koşulu Kazanım Koşulu Detay Bankart Lira
Yatırım Hesabı Yatırım hesap ortalamasının 1.000 TL ve üzeri olması Yatırım hesap ortalaması ilgili ay için 1.000 TL ve üzeri olmalıdır. 2
Otomatik Fatura Ödeme Talimatı En az 2 Otomatik Fatura Ödeme Talimatının gerçekleşmesi Takvim ayı içerisinde en az 2 adet fatura ödeme talimatı gerçekleşmelidir. Fatura ödeme talimatının otomatik olarak ödenmesi gerekmektedir. 2
Bireysel Emeklilik Sistemi Ziraat Emeklilik'ten ödemesi gerçekleşen bireysel BES sahibi olmak Ziraat Emeklilik'ten BES sahibi olmak ve ilgili ay içerisinde BES ödemesinin gerçekleşmiş olması gerekmektedir. BES ödemesinin yapıldığı ay için ödül kazanımı sağlanır. Ödül Kazanımı için BES ödemesi yapan müşteri ile özelliğe katılan müşterinin aynı müşteri olması gerekmektedir. 1
İnternet veya Mobil Şube İnternet veya Ziraat Mobil uygulamasını aktif kullanan müşteri olmak İnternet veya Ziraat Mobil aktif müşterisi olmak için son 3 ayda bu kanallardan farklı günlerde en az 2 işlem yapılmalıdır. 1

Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
GÖNDER
Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
GÖNDER

Özellikleri​

 • Bu özellikten Bankkart'ın kredi kartı uygulamasını kullanan müşterilerimiz faydalanabilecektir.
 • Özellikten faydalanmaya başlayabilmek için SMS, Bankkart Mobil, İnternet Şube, Müşteri İletişim Merkezi veya Şubelerimiz kanalıyla katılım sağlanması gerekmektedir.
 • SMS ile katılım için kart sahibinin Ziraat Bankası'nda kayıtlı cep telefonu numarasından BANKKART360 yazıp 4757'ye SMS göndermesi gerekmektedir.
 • Bu özellik için, müşterinin bir defa katılım sağlaması yeterlidir. Katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilecektir.
 • Bankacılık ürünlerinden Bankkart Lira kazanabilmek için Bankkart'ın kredi kartı uygulaması ile bir takvim ayı içerisinde toplamda en az 1.000 TL harcama yapılması gerekmektedir. Aylık belirlenen ciroyu gerçekleştiren müşteriler için geçerli olan bankacılık ürünlerine ait koşul ve kazanılacak Bankkart Lira bilgileri tabloda yer almaktadır.
 • Gerçekleşen harcama tutarı hesaplanırken, ilgili takvim ayı içerisinde dönem içi hareketlere yansıyan işlemler dikkate alınır. Özelliğe katılımın sağlandığı ilk ay için bu süre katılım tarihi ile ayın son günü arasındaki süre olarak kabul edilir. Örneğin: 16 Şubat'ta katılım sağlanması durumunda Şubat ayı için 16-28 Şubat tarihleri arasındaki, Mart ayı için ise 1-31 Mart tarihleri arasındaki harcama tutarları dikkate alınır.
 • Bankkart'ınkredi kartı uygulaması ve ona bağlı ek ve sanal kartlar ile yapılan harcamalar toplam harcamaya dahildir. İptal ve iade olan harcamalar toplam harcamadan düşülecektir.
 • Kazanılan Bankkart Liralar her ayın 5. günü yüklenecektir. Örneğin; Ocak ayında aylık harcama cirosunun ve Bankkart 360 ürünleri için belirtilen koşulların gerçekleşmesi durumunda Bankkart Lira'lar hesaplanacak ve 5 Şubat tarihinde yüklenecektir.
 • Hesaplama anında Bankkart Lira kazanılan Bankacılık ürününün ve Bankkart'ınn kredi kartı uygulamasının açık olması gerekmektedir. Bankacılık ürünlerinin ve Bankkart'ın kredi kartı uygulamasının açık olmaması durumunda ilgili ay için Bankkart Lira kazanımı gerçekleşmez.
 • Bankkart 360 kapsamında gerçekleştirilen harcama tutarı ve bankacılık ürünlerinden kazanılan Bankkart Lira bilgilerine Bankkart Mobil, İnternet Şube, Müşteri İletişim Merkezi veya Şubelerimizden ulaşabilirsiniz.
 • Taksitli işlemlerde toplam harcama tutarı işlemin yapıldığı dönemin harcama tutarına dahil olur. Bekleyen taksit tutarları yansıdığı ayın harcama tutarına dahil olmaz.
 • Nakit çekim işlemleri ve Bankkart Lira kullanım işlemleri toplam harcamaya dahil değildir.
 • Banka Kartları, Bankkart Genç, Bankkart Ücretsiz, Bankkart Business, Bankkart Başak, Kampüs Kart ve Ücretsiz Uygulamaya dâhil olan Bankkart kredi kartı ürünleri yararlanamaz.
 • İade işlemleri geldiği tarihteki toplam harcama tutarından düşülecektir.
 • Özelliğe katılım SMS'i ücretsiz olup; SMS'lerin Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.
 • Bankkart'ın kredi kartı uygulamasının iptal edilip yenilenmemesi durumunda özellik iptal edilir.
 • ZİRAAT BANKASI özellik koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya özelliği durdurma hakkına sahiptir.

Sıkça sorulan sorular için tıklayınız.