Bankkart 360

Bankkart 360 ile Bankacılık ürünlerinizden de Bankkart Lira kazanmaya başlayabilirsiniz!

 • Bu özellikten Bankkart'ın kredi kartı uygulamasını kullanan müşterilerimiz faydalanabilecektir.
 • Bankkart Mobil, İnternet Şube, SMS, Müşteri İletişim Merkezi veya Şubelerimiz kanalıyla katılım sağlanabilecektir.
 • SMS ile katılım sağlamak için Bankamızda kayıtlı cep telefonundan BANKKART360 yazılarak 4757'ye SMS gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderimleri ücretsizdir.
 • Bir müşterinin Bankkart 360 özelliğine bir kez katılması yeterlidir. Katılım, asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilecektir.
 • Bankacılık ürünlerinden Bankkart Lira kazanabilmek için Bankkart'ın kredi kartı uygulaması ile bir takvim ayı içerisinde toplamda en az 10.000 TL harcama yapılması gerekmektedir. Belirlenen aylık ciroyu gerçekleştiren müşteriler için geçerli olan bankacılık ürünlerine ait koşullar ve kazanılacak Bankkart Lira bilgileri aşağıdaki tabloda yer almaktadır.
 • Bir müşterinin bir takvim ayı boyunca kazanabileceği azami Bankkart Lira tutarı 50 TL ile sınırlıdır.

Bankacılık Ürünleri

Ürün Kazanım Koşulu Kazanım Koşulu Detay Bankart Lira
Yatırım Hesabı 10.000 TL Ve Üzeri Yatırım Hesap Ortalaması Yatırım hesap ortalaması ilgili ay için 10.000 TL ve üzeri olmalıdır. 15
Otomatik Fatura Ödeme Talimatı En Az 3 Adet Otomatik Fatura Ödemesi Takvim ayı içerisinde en az 3 adet otomatik fatura ödeme talimatı gerçekleşmelidir. 15
Bireysel Emeklilik Sistemi Bireysel BES Sahipliği Türkiye Hayat Emeklilik'ten bireysel BES sahibi olmak ve ilgili ay içerisinde BES ödemesinin gerçekleşmiş olması gerekmektedir. Ödül kazanımı için BES ödemesi yapan müşteri ile özelliğe katılanın aynı müşteri olması gerekmektedir. 10
Bankkart Mobil Bankkart Mobil Uygulamasını Aktif Kullanan Müşteri Olmak Bankkart Mobil aktif müşterisi olmak için son 3 ayda bu kanaldan farklı günlerde en az 2 işlem yapılmalıdır. 10

Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
GÖNDER
Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
GÖNDER
 • Bankkart 'ın kredi kartı uygulamasına bağlı ek ve sanal kartlar ile yapılan işlemler ve kartlı mobil temassız ödemeler de asıl kart harcamalarına dahil edilecektir.
 • Gerçekleşen harcama tutarı hesaplanırken, ilgili takvim ayı içerisinde dönem içi hareketlere yansıyan işlemler dikkate alınacak, özelliğe katılımın sağlandığı ilk ay için bu süre katılım tarihi ile ayın son günü arasındaki süre olarak kabul edilecektir. Örneğin: 16 Şubat'ta katılım sağlanması durumunda Şubat ayı için 16-28 Şubat tarihleri arasındaki, Mart ayı için ise 1-31 Mart tarihleri arasındaki harcama tutarları dikkate alınacaktır.
 • Kazanılan Bankkart Lira her ayın 5. günü yüklenecektir. Örneğin; Ocak ayında aylık harcama cirosunun ve Bankkart 360 ürünleri için belirtilen koşulların gerçekleşmesi durumunda 5 Şubat tarihinde Bankkart Lira yüklemesi yapılacaktır.
 • Bankkart Lira kullanımı, ön provizyon, iptal, iade, nakit çekim, fatura ödeme, kurumsal tahsilat, karta para yükleme ve para transfer işlemleri toplam harcamaya dahil edilmemektedir.
 • Bankkart Genç, Bankkart Ücretsiz, Bankkart Business ve Bankkart Başak ürünleri ile yapılan işlemler Bankkart 360 özelliği kapsamında değerlendirilmemektedir.
 • Taksitli işlemlerde toplam harcama tutarı işlemin yapıldığı dönemin harcama tutarına dahil edilecek, bekleyen taksit tutarları yansıdığı ayın harcama tutarına dahil olmayacaktır.
 • İptal ve iade olan işlemler, iptal/iade olarak karta geldiği tarihteki toplam harcama tutarından düşülecektir.
 • Bankkart 360 özelliği kapsamında gerçekleştirilen harcama tutarı ve bankacılık ürünlerinden kazanılan Bankkart Lira bilgilerine Bankkart Mobil, İnternet Şube, Müşteri İletişim Merkezi veya Şubelerimizden ulaşılabilmektedir.
 • Bankkart'ın kredi kartı uygulamasının iptal edilip yenilenmemesi durumunda özellik iptal edilecektir.
 • T.C. Ziraat Bankası A.Ş. özellik koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya özelliği durdurma hakkına sahiptir.

Sıkça sorulan sorular için tıklayınız.