İGDAŞ KAMPANYASI

Bankkart ve Bankkart Başak ile İgdaş'ta 3 taksit fırsatı!

Kampanya Dönemi

06 Aralık 2018 - 31 Temmuz 2019


Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
GÖNDER
Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
GÖNDER

Size gelen kodu hatalı girdiniz. Lütfen bilgileri kontrol ederek tekrar deneyiniz.

Size gelen kodu hatalı girdiniz. Lütfen bilgileri kontrol ederek tekrar deneyiniz.

Sektör: Diğer

Bankkart'ın ve Bankkart Başak'ın kredi kartı uygulaması ile 31 Temmuz 2019'a kadar İGDAŞ vezneleri ve http://www.igdas.istanbul/ üzerinden yapacağınız fatura ödemelerine ücretsiz 3 taksit fırsatı!

Kampanya Koşulları

  • Kampanyaya 6 Aralık 2018 - 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında Bankkart Mobil, İnternet Şube, www.bankkart.com.tr veya SMS kanalı ile katılım sağlanabilir. SMS ile katılım için asıl kart sahipleri IGDAS yazıp banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından 4757'ye SMS göndermelidir. Bankkart Başak kartlar için asıl kart, asıl kartın bankamız sisteminde kayıtlı cep telefonundan SMS göndermelidir.
  • Kampanyaya asıl kart sahipleri başvurabilecektir.
  • Katılım sağlayan müşterilerin İGDAŞ vezneleri ve http://www.igdas.istanbul/ üzerinden yapacakları 100 TL ve üzeri tutarlı doğalgaz fatura ödemeleri ücretsiz olarak 3 taksite bölünecektir.
  • Bankkart'ın ve Bankkart Başak'ın kredi kartı uygulaması ile yapılan işlemler kampanyaya dahildir. Ek kartlar ile yapılacak işlemler asıl kartın harcamalarına dahil edilecektir.
  • Bankkart Genç, Bankkart Ücretsiz kartlar ile yapılan işlemler, kampanyaya katılmadan önce yapılan doğalgaz faturası ödemeleri ve iptal edilen işlemler kampanyaya dâhil değildir
  • T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme veya durdurma hakkına sahiptir.
  • Kampanyaya katılmak için yurtiçinden gönderilecek olan SMS'ler ücretsizdir.