Rosetta Stone'da Ücretsiz Dil Eğitimi!

Bankkart'tan, Bankkart Genç'lilere; yabancı dil eğitimlerine ücretsiz ulaşım olanağı!

Kampanya Dönemi

21 Şubat - 31 Aralık 2024


Sektör: Eğitim

Bankkart'tan, Bankkart Genç'lilere; yabancı dil eğitimlerine ücretsiz ulaşım olanağı!

Bankkart Genç'lilere özel; Bankkart Genç Akademi adresinden müşteri numaranız ve cep telefonu bilgileriniz ile giriş yaparak 30 farklı dilde konuşma, dinleme, okuma ve yazma yeteneklerini geliştirerek kullanıcılara esnek ve mobil bir öğrenme deneyimi sunan Rosetta Stone uygulamasından ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Dil öğrenme sürecini eğlenceli ve etkileşimli bir deneyime dönüştüren Rosetta Stone, dünya çapında milyonlarca kişiye dil becerilerini geliştirme olanağı sunan lider dil öğrenme aracıdır.

Rosetta Stone bir dili tam anlamıyla öğretmeyi hedefler. Konuşma, dinleme, okuma ve yazma yetilerinin tamamını kapsar. İçerisinde telaffuz alıştırmalarına ek olarak kelime, dil bilgisi, karşılıklı diyalog, okuma, günlük kalıplar gibi farklı alıştırma türleri vardır. Tamamen sistematiktir ve European Framework of Reference for Languages skalasına göre B1 düzeyinde dil öğretir.

Şimdi Bankkart Genç kart sahibi müşterilerimiz, Rosetta Stone'a ücretsiz olarak erişim sağlayabilirler ve 30 dil içerisinden istediklerini öğrenebilirler.

Rosetta Stone'un mobil cihazlardan kullanılabilmesi için kullanım öncesi Rosetta Stone uygulamasının mobil cihaza indirilmesi gerekmektedir. 

Rosetta Stone mobil uygulamasının yüklü olduğu mobil cihazlarda Bankkart Genç Akademi menüsüne giriş yapılarak Rosetta Stone kolayca kullanılabilir.

Rosetta Stone Yabancı Dil Eğitimi uygulamasından yararlanabilmek amacıyla Bankkart Genç Akademi menüsüne erişim için tıklayınız.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.