AKARYAKIT KAMPANYASI

Tek seferde ve farklı günlerdeki 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt harcamanıza 50 TL'ye varan ComboLira!

Kampanya Dönemi

05 Ekim - 15 Kasım 2018


Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
GÖNDER
Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 
GÖNDER

Size gelen kodu hatalı girdiniz. Lütfen bilgileri kontrol ederek tekrar deneyiniz.

Size gelen kodu hatalı girdiniz. Lütfen bilgileri kontrol ederek tekrar deneyiniz.

Sektör: Akaryakıt

Bankkart Combo'nuz ile 5 Ekim - 15 Kasım tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt harcamanıza 40 TL ComboLira, kampanyaya Bankkart Mobil'den başvurduğunuzda 50 TL ComboLira!

Kampanya Koşulları

 • Bankkart Combo'nun kredi kartı veya banka kartı uygulaması ile tek seferde ve farklı günlerde yapılacak 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt alışverişine 40 TL ComboLira, kampanyaya Bankkart Mobil'den katılım sağlanırsa 50 TL ComboLira kazanılabilecektir.
 • Kampanyaya 5 Ekim-15 Kasım tarihleri arasında Bankkart Mobil, İnternet Şube, www.bankkart.com.tr veya SMS kanalı ile katılım sağlanabilir. SMS ile katılım için AKARYAKIT  yazıp boşluk bırakılarak harcama yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından 4757'ye SMS gönderilmelidir. 
 • Kampanyaya Bankkart Mobil'den katılan müşterilerimiz 50 TL, diğer kanallardan katılan müşterilerimiz 40 TL ComboLira kazanabilecektir.Herhangi bir kanaldan katılım sağlandığında, diğer kanallardan başvuru yapılamayacaktır.
 • Kampanyadan yararlanmak için tek seferde ve farklı günlerde 100 TL ve üzeri akaryakıt harcaması yapılması gerekmektedir.
 • Bankkart Combo'nun kredi kartı ve banka kartı uygulaması ile yapılan işlemler kampanyaya dahildir. Ek kartlar ile yapılacak işlemler asıl kartın harcamalarına dahil edilecektir.
 • Kurumsal Kredi Kartları, Bankkart Genç, Bankkart Combo Ücretsiz ve mevcut Ziraat Maximum kartlar ile yapılan işlemler, ComboLira kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Kampanya döneminde yapılan işlemlerin kampanya sonrasında iade edilmesi durumunda verilen ComboLira'lar geri alınacaktır. Müşterinin Combo Kumbara'sında yeterli ComboLira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç yansıtılacaktır.
 • Aynı gün yapılan 100 TL ve üzeri harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.
 • ComboLira'lar Combo Kumbara'ya 16 Kasım 2018 tarihinde yüklenecektir. ComboLira'ların son kullanma tarihi 16 Aralık 2018 (bu tarih dâhil)'dir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşterimiz kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 50 TL ComboLira kazanabilecektir.
 • T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme veya durdurma hakkına sahiptir
 • Kampanyaya katılmak için yurtiçinden gönderilecek olan SMS' ler ücretsizdir.