Combo Kumbara

Ziraat Bankası kartlarını kullanarak ComboLira kazanabilir, anlaşmalı işyerlerinde harcayabilirsiniz.

Genel Bilgiler​

Ziraat Bankası kartlarınız ile kazanacağınız ComboLira'lar artık tek bir yerde birikiyor! Kazanılan ComboLira'larınızı kredi kartınız veya banka kartınız ile kullanabilirsiniz.

Özellikleri

Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak ComboLira kazanabilir, biriken ComboLira'larınızı hem banka kartı hem kredi kartınızla anlaşmalı üye işyerlerinde harcayabilirsiniz.

Bankkart ve Bankkart Combo ile Bankkart üye işyerlerinde yaptığınız peşin alışverişlerden bankanın belirlediği oranda standart ComboLira kazanabilirsiniz. Bankkart Combo’nun kredi kartı uygulaması ile Bankkart üye işyerlerinde yaptığınız taksitli alışverişlerden de ilgili işyerinde belirtilen oranda ComboLira kazanabilirsiniz. Bankkart ile KMH limitinden yapılan taksitli işlemlerden ComboLira kazanılamaz. ComboLira kazanımı için gerçekleştirilmesi gereken minimum işlem tutarı 10 TL olmalıdır.

Bireysel kartlarınızla kazanılan ComboLira'larınızı bireysel kartlarınız ile, ticari kartlarınızla kazanılan ComboLira'larınızı ticari kartlarınız ile kullanabilirsiniz.

ComboLira ile ilgili detaylı bilgilerinize Bankkart Mobil, İnternet Şube, Ziraat Mobil, ATM, 0850 258 00 00 Müşteri İletişim Merkezi aracılığı ile veya 4747’ye SMS göndererek (COMBOLIRA yazıp boşluk bırakılarak kartın son 6 hanesi 4747’ye gönderilmelidir. Örnek: COMBOLIRA 123456) ulaşabilirsiniz.

Kazanılan ComboLira'larınızı, nakit harici yaptığınız alışverişlerde kullanabilirsiniz.

ComboLira kazanım oranları üye işyeri anlaşma koşullarına göre farklılık göstermekte olup, Ziraat Bankası ComboLira kazanım oranlarını değiştirme ve/veya kazanımı iptal etme hakkına sahiptir.

Sıkça sorulan sorular için tıklayınız.