DIGITURK KAMPANYASI

Bankkart Combo ile Digiturk Sporun Yıldızı paketi aylık 89 TL, üstelik 150 TL ComboLira fırsatıyla!

Kampanya Dönemi

01 Ağustos - 30 Eylül 2018


Sektör: Diğer

Bankkart Combo'ya özel Digiturk Sporun Yıldızı paketi aylık 89 TL, üstelik 150 TL ComboLira ve 12 ay boyunca Digiturk Filmin Yıldızı Paketi hediyesiyle!

Kampanya Koşulları

  • Kampanya 1 Ağustos-30 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerli olup, Digiturk Sporun Yıldızı ve Ailenin Yıldızı paketlerini kapsamaktadır.


DİGİTURK SPORUN YILDIZI PAKETİ:

Yeni Digiturk üyeliklerinde Digiturk Sporun Yıldızı Paketini Bankkart Combo ile alan müşterilerimize 150 TL ComboLira, Digiturk Filmin Yıldızı paketi ve YAN ODA da AİLENİN YILDIZI paketi 12 ay boyunca hediye edilecektir. Üstelik HD cihazı da 12 ay boyunca ücretsiz sunulacaktır. Sporun Yıldızı Paketi aylık 89 TL, 12 taksit fırsatı ile toplamda 1.068 TL dir.

Mevcut üyeliklerini Bankkart Combo kullanarak yenileyen müşterilerimiz ise sadece 2 ay boyunca DIGITURK DİZİ PAKETİ hediyesinden yararlanabilecektir.

 

AİLENİN YILDIZI PAKETİ:

Yeni Digiturk üyeliklerinde Ailenin Yıldızı Paketini Bankkart Combo ile alan müşterilerimize 60 TL ComboLira, 2 ay Sporun Yıldızı ve 3 Ay Dizi Paketi hediye edilecektir. Ailenin Yıldızı Paketi aylık 22 TL, 12 taksit fırsatı ile toplamda 264 TL dir.

Mevcut üyeliklerini Bankkart Combo kullanarak yenileyen müşterilerimiz ise  1 ay boyunca Digiturk Sporun Yıldızı Paketini ve 2 Ay boyunca da Digiturk Dizi Paketi hediyesinden yararlanabilecektir.

 

  • İç kurulum ve aktivasyon kampanya dönemi boyunca ücretsiz olup, Yan oda üyeliklerinde ek malzeme gerektiren durumlarda ücret kart kullanıcına aittir.
  • Bankkart Combo sahipleri 0212 473 73 73 numaralı Digiturk Çağrı Merkezini aranarak kampanyadan yararlanabileceklerdir. Digiturk bayilerinden yapılacak işlemler kampanya kapsamında değildir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan ComboLira'lar kurulumun gerçekleştiği ayı takip eden ayın 15'inde Combo Kumbaranıza yüklenecektir. Örneğin Ağustos ayı içerisinde kurulumu gerçekleşen müşterilerimizin ComboLira'ları 15 Eylül 2018 tarihinde Combo Kumbaralarına yüklenecektir.
  • Bankkart Combo ile yapılan Digiturk üyeliğinin İptal edilmesi durumunda kampanya kapsamında yüklenen ComboLiralar geri alınacaktır. Müşterinin Combo Kumbara'sında yeterli ComboLira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç yansıtılacaktır.
  • Kampanyadan bir müşteri 1 kez yararlanabilecektir.
  • Kurulum ve aktivasyon işlemleri Digiturk tarafından gerçekleştirilecektir.

Ziraat Bankası ve Digiturk, kampanyaya ilişkin her türlü değişikliği yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.