DIGITURK 150 TL COMBOLİRA KAMPANYASI

Bankkart Combo ile Digiturk Sporun Yıldızı paketi aylık 99 TL, üstelik 150 TL ComboLira hediyesiyle!

Kampanya Dönemi

01 - 30 Kasım 2018


Sektör: Diğer

Bankkart Combo'ya özel Digiturk Sporun Yıldızı paketi aylık 99 TL, üstelik 150 TL ComboLira ve 4 ay boyunca Yıldız Dolu Paketi hediyesiyle!

Kampanya Koşulları

  • Kampanya 1 Kasım-30 Kasım 2018 tarihleri arasında geçerli olup, Digiturk Sporun Yıldızı ve Ailenin Yıldızı paketlerini kapsamaktadır.


DİGİTURK SPORUN YILDIZI PAKETİ:

Yeni Digiturk üyeliklerinde Digiturk Sporun Yıldızı Paketini Bankkart Combo ile alan müşterilerimize 150 TL ComboLira, ve 4 ay boyunca Yıldız Dolu Paketi hediye edilecektir. Sporun Yıldızı Paketi aylık 99 TL, 12 taksit fırsatı ile toplamda 1.188 TL dir.

Mevcut üyeliklerini Bankkart Combo kullanarak yenileyen müşterilerimiz ise 3 ay boyunca DIGITURK YILDIZ DOLU PAKETİ hediyesinden yararlanabilecektir.
 

AİLENİN YILDIZI PAKETİ:

Yeni Digiturk üyeliklerinde Ailenin Yıldızı Paketini Bankkart Combo ile alan müşterilerimize 60 TL ComboLira, 2 ay Sporun Yıldızı ve 3 Ay Dizi Paketi hediye edilecektir. Ailenin Yıldızı Paketi aylık 22 TL, 12 taksit fırsatı ile toplamda 264 TL dir.

Mevcut üyeliklerini Bankkart Combo kullanarak yenileyen müşterilerimiz ise 1 ay boyunca Digiturk Sporun Yıldızı Paketini ve 2 Ay boyunca da Digiturk Dizi Paketi hediyesinden yararlanabilecektir. 

 

  • İç kurulum ve aktivasyon kampanya dönemi boyunca ücretsiztir. Ek malzeme gerektiren durumlarda ücret kart kullanıcına aittir.
  • Bankkart Combo sahipleri 0212 473 73 73 numaralı Digiturk Çağrı Merkezini aranarak kampanyadan yararlanabileceklerdir. Digiturk bayilerinden yapılacak işlemler kampanya kapsamında değildir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan ComboLira'lar 15 Aralık 2018 tarihinde Combo Kumbaranıza yüklenecektir.
  • Bankkart Combo ile yapılan Digiturk üyeliğinin İptal edilmesi durumunda kampanya kapsamında yüklenen ComboLiralar geri alınacaktır. Müşterinin Combo Kumbara'sında yeterli ComboLira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç yansıtılacaktır.
  • Kampanyadan bir müşteri 1 kez yararlanabilecektir.
  • Kurulum ve aktivasyon işlemleri Digiturk tarafından gerçekleştirilecektir.

Ziraat Bankası ve Digiturk, kampanyaya ilişkin her türlü değişikliği yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.