AYGAZ - MOGAZ KAMPANYASI

Aygaz - Mogaz Tüplügaz'da 25 TL'ye Varan ComboLira Fırsatı!

Kampanya Dönemi

01 Nisan - 30 Haziran 2018


Sektör: Akaryakıt

Aşağıda belirtilen seçili illerdeki Maximum anlaşmalı Aygaz ve Mogaz Tüplügaz işyerlerinden 1 Nisan - 30 Haziran tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 55 TL ve üzeri 1. peşin harcamanıza 10 TL; tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 55 TL ve üzeri 2. Peşin harcamanıza 15 TL, toplamda 25 TL ComboLira veya ilave 2 taksit fırsatı!

  • Kampanya sadece Amasya, Bartın, Bingöl, Bitlis, Çanakkale, Denizli, Düzce, Kırşehir, Mersin, Muş, Nevşehir, Siirt, Sinop, Tunceli ve Uşak illerinde yer alan Maximum anlaşmalı Aygaz Tüplügaz işyerlerinde ve Bartın, Bitlis, Denizli, Kırşehir, Mersin, Sinop ve Uşak illerinde yer alan Maximum anlaşmalı Mogaz Tüplügaz işyerlerinde geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanmak için seçili illerde yer alan Maximum anlaşmalı Aygaz ve Mogaz Tüplügaz işyerlerindeki Maximum POS cihazından tek seferde ve farklı günlerde 55 TL ve üzeri peşin harcama yapılması gerekmektedir.
  • Maximum Programına Dahil Bankkart Combo Kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Bankkart Combo Ücretsiz Kartlar ile yapılan işlemler, ComboLira kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
  • Aynı gün yapılan harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir. Kampanya kapsamında İş Bankası Maximum Kart ve Maximum Programına Dahil Ziraat Bankkart Combo Kartları ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
  • Kazanılan ComboLira’lar yalnızca Maximum anlaşmalı Aygaz ve Mogaz Tüplügaz işyerlerinde görüntülenebilecek olup sadece tüp alımında kullanılabilecektir.
  • ComboLira’larınız 9 Temmuz 2018 tarihinde kartınıza yüklenecektir. ComboLira’ların son kullanma tarihi 23 Temmuz 2018 (bu tarih dâhil) olup ComboLira’lar 24 Temmuz 2018’de geri alınacaktır.
  • Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşterimiz kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 25 TL ilave ComboLira kazanabilecektir. Bankkart Combo kartı bulunan müşterilerimizin kazandıkları ilave ComboLira tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir.
  • Kampanyaya dahil Aygaz Tüplügaz işyerleri ve Mogaz Tüplügaz işyerleri.